Alambra Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Alambra është një fshat i vogël i cili ka shumë lloje të luleve, vendase dhe të importuara. Disa nga këto lule që mund të gjenden nëpër kopshte janë ciklamat dhe geraniumët. Trëndafilat dhe hibiskusët janë të njohura ndër banorët vendas, e poashtu e vështirë është të gjendet një kopësht I cili nuk ka lavando në lulëzim.

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 97.17

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 63.23

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Tërheqje
USD 97.17

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lartësi
USD 83.86

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 59.90

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Përkryerje
USD 83.86

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 63.23

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Joshëse
USD 59.90

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Elegante
USD 63.23

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 97.17

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Mbyllje Hesapi
USD 69.89

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Fisnikëri
USD 69.89

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO