Nikosia Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Nicosia është shtëpia e shumë kopshteve historic ku vizitorët mund të shohin një shumëllojshmëri të luleve teksa rriten gjatë gjithë vitit. Disa nga këto lule përfshijnë livandot mahnitëse, së bashku me kaktusin e Qipros. Ciklamat e kuqe, të verdha dhe rozë mund të gjenden duke lulëzuar gjatë muajve të ftoftë, ndërsa hibiskusët gjatë muajve të verës.
Strehim
USD 90.97

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Joshëse
USD 46.14

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Vdes për ty
USD 90.97

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 90.97

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Dashuri Për Natyrën
USD 64.60

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 46.14

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 46.14

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Falënderim
USD 90.97

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Meritë
USD 65.92

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 46.14

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

E mrekullueshme
USD 64.60

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Magjepsje
USD 46.14

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 90.97

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Rehati
USD 90.97

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Fisnike
USD 46.14

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hare e ardhshme
USD 46.14

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Joshje Sekrete
USD 65.92

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Mendime Qiellore
USD 90.97

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Top