Brno Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në Brno nuk ndodhet vetëm statuja e madhe e dragoit por edhe disa lloje të bimëve dhe luleve. Diantusët Moravian dhe lule zilet janë disa nga lulet e rralla, por banorët mund të gjejnë edhe zambakët e ujit e madje edhe disa zambakë rozë në disa vazo në qytet. Kaktusët që lulëzojnë janë ndër lulet më të preferuara për brënda shtëpisë, ku poashtu janë edhe disa lloje të trëndafilave të egër dhe atyre të kultivuar duke u rritur kudo nëpër qytet.
Besnikëri
USD 112.17

Besnikëri

24 Trëndafila

E butë
USD 112.17

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Kotësi
USD 112.17

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Optimizëm
USD 113.50

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Gjithnjë besnike
USD 100.15

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Hutim
USD 138.88

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 80.12

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Kthjelltësi
USD 80.12

Kthjelltësi

8 trëndafila

Meritë
USD 100.15

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 112.17

Urime

Trëndafila dhe orkide

Bukuri Tekanjoze
USD 80.12

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Rehati
USD 138.88

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 144.22

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 80.12

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Hare e ardhshme
USD 80.12

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 80.12

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Përkryerje
USD 112.17

Përkryerje

24 Trëndafila

Vdes për ty
USD 138.88

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Top