Olomouc Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Olomouc është një qytet mahnitës i cili është shtëpia e disa llojeve të trëndafilave ngjitës. Tulipanët dhe verdhokët shihen duke lulëzuar në pranverë, së bashku me irisët në ngjyrë të purpurtë të errtë. Diantusët në ngjyrë rozë janë ndër më të preferuarat në kopshte të cilat mund të shihen duke lulëzuar gjatë gjithë vitit. Të gjitha këto lule duke shumë bukur karshi dredhkave në ngjyrë të gjelbërt të errët që mbulojnë muret e qytetit.
Besnikëri
USD 117.65

Besnikëri

24 Trëndafila

Gjithnjë besnike
USD 105.05

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 84.04

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Hutim
USD 145.66

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Meritë
USD 105.05

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Fisnikëri
USD 105.05

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO
Dëshirë
USD 145.66

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Dashuri e Pastër
USD 151.27

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 145.66

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 84.04

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Elegante
USD 119.05

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 84.04

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 145.66

Vdes për ty

Trëndafila

Mbrojtje
USD 105.05

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

E butë
USD 117.65

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Pafajësi
USD 145.66

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Dashuri e Shenjtë
USD 145.66

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Mirënjohje
USD 84.04

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Olomouc. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Olomouc kohët e fundit : -