Plzen Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Plzen është qyteti i katërt më i madh i Republikës Çeke dhe shtëpia e disa llojeve të luleve. Disa nga më të preferuarat janë tulipanët në ngjyrë të hapur, margaritarët dhe trëndafilat. Zambakët shihen duke lulëzuar në bazene kudo në qytet. Poashtu e vështirë është të mos dallohen zambakët e gjatë kana. Manushaqet gazmore si dhe kumakët në ngjyrë të verdhë të hapur mund të shihen kudo duke u rritur në qytet.
Besnikëri
USD 114.86

Besnikëri

24 Trëndafila

Gjithnjë besnike
USD 102.55

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Rehati
USD 142.20

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Hutim
USD 142.20

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Meritë
USD 102.55

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

E dhimbsur
USD 82.04

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E butë
USD 114.86

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Përjetësi
USD 114.86

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Dashuri e Pastër
USD 147.67

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 82.04

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 147.67

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 82.04

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 142.20

Vdes për ty

Trëndafila

Kotësi
USD 114.86

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Mbrojtje
USD 102.55

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
E butë
USD 114.86

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Të Dua Ende
USD 82.04

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Delikate
USD 82.04

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Plzen. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Plzen kohët e fundit : -