Prague Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Historia dhe arkitektura unike e Pragës duhet të duket së bashku edhe me disa lloje të ndryshme të luleve qe i japin zonës një pamje perfekte. Azaleat dhe shkurret me trëndafila shihen kudo, së bashku me shkurret aromatike të buzhurëve në pranverë. Disa lloje të rralla dhe ekzotike të orkideve rriten në qytet, së bashku me zambakët tigër dhe ata në formë ylli.
E çmuar
USD 121.33

E çmuar

Karafila , trëndafila

Meritë
USD 98.58

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Rini
USD 75.83

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 75.83

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 75.83

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 75.83

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri ngurruese
USD 75.83

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Delikate
USD 75.83

Delikate

12 Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 98.58

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 75.83

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Shpresë
USD 75.83

Shpresë

Gerbera

Kotësi
USD 106.17

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 98.58

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Optimizëm
USD 75.83

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Besuese
USD 136.50

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 75.83

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Fisnikëri
USD 98.58

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Melodioze
USD 106.17

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top