Iashi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Lasi ose Jassy siç quhet ndonjëherë është shtëpia e një kopshti të mahnitshëm botanik. I ndarë në 12 seksione ky kopësht është shtëpia e disa koleksioneve lulesh. Trëndafilat e të gjitha ngjyrave mund të shihen në kopshte. Poashtu ka edhe bozhurë. Livandot, rodendronët dhe lulet e xhenxhefilit poashtu mund të shihen në kopshte.
Magjepsëse
USD 118.52

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

E ëmbël
USD 75.56

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Pafajësi
USD 118.52

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 105.79

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Urime
USD 105.79

Urime

Trëndafila dhe orkide

Plot Shkëlqim
USD 75.56

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 136.02

Thashethemëse

72 Trëndafila

Pranim
USD 75.56

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Elegante
USD 75.56

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 118.52

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Fyerje
USD 118.52

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Paç Fat
USD 75.56

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 75.56

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Optimizëm
USD 75.56

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 118.52

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 75.56

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Kujtime Të Hirshme
USD 75.56

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Mbrojtje
USD 85.11

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Top