Chat with us, powered by LiveChat

Kluj-Napoka Dërgim Lulesh (Luleshitës)

I ndodhur në rajonin e quajtur Transilvania qyteti i Cluj-Napoca është shtëpia e kopshteve të njohura botanike. Me mbi 10.000 bimë nga e gjithë bota ky është emëruar edhe si një monument historik. Disa nga lulet janë trëndafilat, bozhurët, zambakët dhe irisët.

Më Duaj Më Tepër
USD 49.34

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Durim
USD 49.34

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Respekt
USD 113.62

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 64.14

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Admirim i Fshehtë
USD 89.70

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Buzëqeshëse
USD 46.35

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Kënaqësi
USD 79.09

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Ashpërsi
USD 74.75

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Ngasje
USD 79.09

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 88.96

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Fyerje
USD 79.09

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 74.75

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO