Timishoara Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Timisuari është qyteti i tretë për nga madhësia në Romani. Është edhe shtëpia e kopshtit botanik i cili ka 43 koleksione të bimëve. Përfshirë në këto koleksione janë rodendronët dhe lulet e kuqe të pemës lokus. Trëndafilat, bozhurët dhe magnoliat e bardha aromatike poashtu mund të gjenden në kopshtet e Timsuarit.
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 100.62

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Rini
USD 62.48

Rini

Trëndafila dhe karafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 62.48

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 62.48

Kthjelltësi

8 trëndafila

E çmuar
USD 82.21

E çmuar

Karafila , trëndafila

Modesti
USD 62.48

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 62.48

Imagjinatë

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 62.48

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 62.48

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Qejf
USD 100.62

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Zonjë e Bukur
USD 62.48

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 72.34

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 100.62

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Durim
USD 62.48

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Kujtime Të Hirshme
USD 62.48

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 87.47

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Mbrojtje
USD 72.34

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Ndjenja Të Ngrohta
USD 72.34

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Top