Beograd Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Beogradi është qyteti i Serbisë i cili ka një kulturë dhe histori të pasur. Qyteti është edhe shtëpia e disa kopshteve të bukura me lule. Shtëpia e Luleve e Beogradit është një ndër qytetet më të vjetëra i mbushur me trëndafila të bardhë. Disa nga lulet që shihen në këto kopshte janë tulipanët, zambakët dhe hiacinthat në formë rrushi.
Hutim
USD 134.57

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Buzëqeshëse
USD 86.69

Buzëqeshëse

Trëndafila

Lartësi
USD 121.36

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hare e ardhshme
USD 86.69

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

E këndshme
USD 121.36

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Vdes për ty
USD 134.57

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 86.69

Imagjinatë

12 Trëndafila

Pavdekshmëri
USD 86.69

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 86.69

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 121.36

Besnikëri

24 Trëndafila

Origjinale
USD 121.36

Origjinale

12 Zambakë

Frymëzim
USD 134.57

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 86.69

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 134.57

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Bukuri e Qëndrueshme
USD 86.69

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 86.69

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

E shijshme
USD 121.36

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Strehim
USD 134.57

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Beograd. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Beograd kohët e fundit : -