Kragujevc Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kragujevac është një qytet industrial i cili përmbanë edhe disa bimë e lule vendase. Disa nga lulet që rriten këtu janë lulet e misrit dhe campanulat. Livandot dhe tulipanët lulëzojnë në pranverë. Banorët e Kragujevcit poashtu rrisin lulet në formë këmbane si dhe tërfilin ornamental.
Buzëqeshëse
USD 87.70

Buzëqeshëse

Trëndafila

Vdes për ty
USD 136.13

Vdes për ty

Trëndafila

Imagjinatë
USD 87.70

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 87.70

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 87.70

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

E përjetshme
USD 87.70

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 136.13

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Besnikëri
USD 122.77

Besnikëri

24 Trëndafila

Të Përkas Ty
USD 97.72

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 136.13

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Paqe
USD 87.70

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 136.13

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 136.13

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Virtyt
USD 87.70

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 87.70

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 97.72

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Dashuri Për Natyrën
USD 122.77

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Gjithnjë besnike
USD 97.72

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Kragujevc. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Kragujevc kohët e fundit : -