Leskovac Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshëse
USD 91.10

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Mikpritje
USD 127.54

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Luks
USD 91.10

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 91.10

Kthjelltësi

8 trëndafila

Virtyt
USD 91.10

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Optimizëm
USD 91.10

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 91.10

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 127.54

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 91.10

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Respekt
USD 127.54

Respekt

24 Trëndafila

Guximtare
USD 141.42

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Bukuri e Qëndrueshme
USD 91.10

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO