Nish Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Nishi është qyteti i tretë më i madhë në Serbi dhe shtëpia e disa kopshteve me lule. Lulet e purpurta mbretërore dallohen në këto kopshte me që kjo është ngjyra kombëtare. Disa nga lulet që mund të gjenden në Nish përfshihen jargavanët, livandot dhe tulipanët në ngyjrë të purpurtë të errtë. Kumbullat poashtu lulëzojnë në ngjyrë të purpurtë në pranverë.
Buzëqeshëse
USD 86.90

Buzëqeshëse

Trëndafila

Ego
USD 86.90

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 134.89

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 86.90

Imagjinatë

12 Trëndafila

Kotësi
USD 121.65

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Pavdekshmëri
USD 86.90

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 86.90

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Besnikëri
USD 121.65

Besnikëri

24 Trëndafila

Frymëzim
USD 134.89

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Serenatë
USD 134.89

Serenatë

Orkid

Paqe
USD 86.90

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 134.89

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 86.90

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

E mrekullueshme
USD 121.65

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Fyerje
USD 134.89

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 86.90

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Përjetësi
USD 121.65

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 134.89

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Nish. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Nish kohët e fundit : -