Senta Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshëse
USD 92.57

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Thashethemëse
USD 166.62

Thashethemëse

72 Trëndafila

Dashuri Për Natyrën
USD 129.59

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 92.57

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Respekt
USD 129.59

Respekt

24 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 92.57

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 92.57

Buzëqeshëse

Trëndafila

E re
USD 92.57

E re

Zambakë dhe trëndafila

Të Përkas Ty
USD 103.14

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 92.57

E hirshme

Karafila , trëndafila

Strehim
USD 143.69

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Humor
USD 103.14

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO