Zemun Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Zemuni është një ndër zonat e banuara më të vjetra në këtë rajon. Kjo dë të thotë se është edhe shtëpia e disa kopshteve me lule. Livandot dhe tulipanët rozë janë një pamje e zakonshme në pranverë. Banorët poashtu kultivojnë kambanoret, karanfilat dhe lulen mos më harro.
Buzëqeshëse
USD 83.43

Buzëqeshëse

Trëndafila

Festim
USD 129.50

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Vdes për ty
USD 129.50

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 83.43

Imagjinatë

12 Trëndafila

Pavdekshmëri
USD 83.43

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 83.43

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 116.79

Besnikëri

24 Trëndafila

Frymëzim
USD 129.50

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Paqe
USD 83.43

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 83.43

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Mahnitëse
USD 150.16

Mahnitëse

Trëndafila

Bukuri Shpirtërore
USD 129.50

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 129.50

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Dashuria e Gruas
USD 83.43

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 129.50

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshje
USD 92.96

Joshje

12 Trëndafila

Përkryerje
USD 116.79

Përkryerje

24 Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 83.43

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Top