Ironville Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ironville është një qytet i vogël historik me shumë lule. Banorët krenohen me kopshtet e tyre ku shihen zambakë, bozhurë dhe zhabinë. Lulja e shetit trëndafili mund të shihet pothuajse kudo në kopshtet e Ironville. Tulipanët dhe krokusët e bukur janë një pamje tjetër e dashur që shihet në këtë qytet.
E mrekullueshme
USD 128.92

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Fisnikëri
USD 100.59

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Besnikëri
USD 128.92

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 92.09

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Mashtrim
USD 92.09

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 140.26

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 92.09

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

E dhimbsur
USD 92.09

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Rehati
USD 140.26

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Misterioze
USD 100.59

Misterioze

12 Trëndafila

Gazmore
USD 92.09

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Ego
USD 92.09

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 92.09

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Paqe
USD 92.09

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Kujtime Të Hirshme
USD 92.09

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Luks
USD 92.09

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Zonjë Zemërbardhë
USD 92.09

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Origjinale
USD 128.92

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
Top