New Baby


Bukuri madhështore
USD 81.72

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Durim
USD 81.72

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

E ëmbël
USD 81.72

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 81.72

Shpresë

Gerbera

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 104.01

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 81.72

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 114.41

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Vetmi
USD 114.41

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 81.72

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 144.13

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Mikpritje
USD 114.41

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Karakter
USD 147.10

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 81.72

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 81.72

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 104.01

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 81.72

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Madhështore
USD 144.13

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 144.13

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 114.41

Përkryerje

24 Trëndafila

Forcë
USD 104.01

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 104.01

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 83.21

Paç Fat

12 Trëndafila

Fisnike
USD 81.72

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 114.41

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Top