Šaľa Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.74

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 74.74

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Të Dua Ende
USD 74.74

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 74.74

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Mashtrim
USD 74.74

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 84.71

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 104.64

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Kotësi
USD 104.64

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 74.74

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Moderne
USD 74.74

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Thashethemëse
USD 134.54

Thashethemëse

72 Trëndafila

E përjetshme
USD 74.74

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO