Banovce nad Bebravou Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti i Banovce nad Bebravou është një vend perfekt për disa nga lulet vendase të Sllovakisë. Drunjtë e ahut lulëzojnë në pranverë së bashku me edelweiss dhe asterët malorë. Tulipanët dhe verdhokët janë një pamje tjetër e zakonshme në pranverë. Poashtu ka edhe disa lloje të trëndafilave hibride që rriten në këtë qytet.
Pranim
USD 69.47

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Magjepsëse
USD 109.61

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Mashtrim
USD 69.47

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Melodioze
USD 97.26

Melodioze

24 Trëndafila

Modesti
USD 69.47

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 69.47

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 78.73

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Entuziaste
USD 69.47

Entuziaste

Trëndafila

Rini
USD 69.47

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 97.26

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

E hirshme
USD 69.47

E hirshme

Karafila , trëndafila

Rehati
USD 109.61

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 69.47

Kthjelltësi

8 trëndafila

Përkryerje
USD 97.26

Përkryerje

24 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 69.47

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 69.47

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Fyerje
USD 109.61

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Shpresë
USD 69.47

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Top