Banská Bystrica Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 75.62

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Puthje
USD 105.87

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 119.31

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 119.31

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Mashtrim
USD 75.62

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Rehati
USD 119.31

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 105.87

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 85.70

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Kotësi
USD 105.87

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 119.31

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 75.62

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Moderne
USD 75.62

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO