Banska Shtiavnica Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Banska Stiavnica është një qytet historik i mbushur me bimë dhe lule vendase. Rrethina e qyteti është e mbushur me asterët malorë si dhe me edelweiss të bardhë në pranverë. Kopshtet në qytet janë të mbushur edhe me tulipanë e verdhokë. Lule tjera të preferuara ndër banorët janë margaritarët dhe karanfilat shumëngjyrësh.
Mbrojtje
USD 78.09

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Pranim
USD 68.90

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Hutim
USD 108.71

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 96.46

Besnikëri

24 Trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 68.90

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Dashuri e Ftohtë
USD 68.90

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 68.90

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Melodioze
USD 96.46

Melodioze

24 Trëndafila

Pranim Dashurie
USD 68.90

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Shije e Mirë
USD 108.71

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Fisnikëri
USD 78.09

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Entuziaste
USD 68.90

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Durim
USD 68.90

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Kthjelltësi
USD 68.90

Kthjelltësi

8 trëndafila

Kthjelltësi
USD 68.90

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 124.02

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Rrezikojmë
USD 68.90

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Fyerje
USD 108.71

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top