Chat with us, powered by LiveChat

Bratislav Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bratislava është kreqyteti i këtij shteti të vogël dhe shtëpia e parkut më të vjetër në Evropën qëndrore. I hapur në 1776 ky park dhe kopshtet e tijë përmbajnë me qindra lloje të bimëve dhe luleve të rralla e ekzotike. Disa nga lulet që mund të gjenden këtu janë bromeliat së bashku me hibiskusët njëlulesh ose dylulesh. Zambakët dhe orkidetë poashtu mund të gjenden në këto kopshte.

Bukuri e Qëndrueshme
USD 161.79

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Dashuri e Pastër
USD 235.33

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 92.66

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Hutim
USD 92.66

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Pajtim
USD 92.66

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Mashtrim
USD 61.77

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 136.93

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Seksi
USD 80.31

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Kotësi
USD 80.31

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 61.77

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Moderne
USD 61.77

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

E përjetshme
USD 80.31

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO