Dubnica nad Váhom Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.71

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

E shijshme
USD 104.60

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Paç Fat
USD 74.71

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 74.71

Shpresë

Gerbera

Festim
USD 117.88

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Mashtrim
USD 74.71

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 104.60

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Kotësi
USD 104.60

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 74.71

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Moderne
USD 74.71

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

E përjetshme
USD 74.71

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Bukuri e Ndjeshme
USD 74.71

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO