Humenné Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.43

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Besnikëri
USD 104.20

Besnikëri

24 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 117.44

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
E shijshme
USD 104.20

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Hutim
USD 117.44

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Kotësi
USD 104.20

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 74.43

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Mashtrim
USD 74.43

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 104.20

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 104.20

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Rrezikojmë
USD 74.43

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Përulësi e Këndshme
USD 74.43

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO