Kežmarok Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 73.57

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Besnikëri
USD 103.00

Besnikëri

24 Trëndafila

Dashuria e përgjegjshme
USD 73.57

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 73.57

Kthjelltësi

8 trëndafila

Mashtrim
USD 73.57

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 103.00

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 103.00

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 73.57

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 116.08

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Moderne
USD 73.57

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

E përjetshme
USD 73.57

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Joshje Sekrete
USD 83.38

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO