Komárno Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 73.37

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Elegancë
USD 73.37

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 73.37

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 73.37

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Unitet
USD 83.16

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Imagjinatë
USD 73.37

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Durim
USD 73.37

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Mashtrim
USD 73.37

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Besnikëri
USD 102.72

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 102.72

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Kotësi
USD 102.72

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 73.37

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO