Martin Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Guximtare
USD 117.67

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.58

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Hare e ardhshme
USD 74.58

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kënaqësi
USD 117.67

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Mashtrim
USD 74.58

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 104.41

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 104.41

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 74.58

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Moderne
USD 74.58

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Rehati
USD 117.67

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

E përjetshme
USD 74.58

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Të Përkas Ty
USD 84.52

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO