Michalovce Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 73.92

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

E përjetshme
USD 73.92

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Përqafime
USD 83.78

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E paharrueshme
USD 73.92

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Jeta Është e Ëmbël
USD 116.64

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Paqe
USD 73.92

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 73.92

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Mashtrim
USD 73.92

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 103.49

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 103.49

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 73.92

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 73.92

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO