Nové Mesto nad Váhom Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.02

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 83.89

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Magjepsëse
USD 116.79

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E paharrueshme
USD 74.02

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Kujtime Të Hirshme
USD 74.02

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Falënderim
USD 116.79

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 83.89

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Mashtrim
USD 74.02

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 103.63

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 74.02

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Kotësi
USD 103.63

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 74.02

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO