Nové Zámky Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.84

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Durim
USD 74.84

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Bukuri Tekanjoze
USD 74.84

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 84.82

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Mashtrim
USD 74.84

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Arratisu Me Mua
USD 74.84

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 104.77

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Kotësi
USD 104.77

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 74.84

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Moderne
USD 74.84

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

E përjetshme
USD 74.84

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Falënderim
USD 118.08

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO