Pezinok Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.81

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Fisnikëri
USD 84.79

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Frymëzim
USD 118.04

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 74.81

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 104.74

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Kotësi
USD 104.74

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 74.81

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Moderne
USD 74.81

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

E përjetshme
USD 74.81

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 74.81

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Bukuri e Ndjeshme
USD 74.81

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Shëndet i Mirë
USD 84.79

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO