Ružomberok Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.50

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 117.55

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Joshje
USD 84.44

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 117.55

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Mashtrim
USD 74.50

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 104.31

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 117.55

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Kotësi
USD 104.31

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 74.50

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri ngurruese
USD 74.50

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Moderne
USD 74.50

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

E përjetshme
USD 74.50

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO