Senica Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 76.21

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Luks
USD 76.21

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Përshtypje Që Zgjat
USD 120.25

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 86.37

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Mashtrim
USD 76.21

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 76.21

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 86.37

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Dashuri Për Natyrën
USD 106.70

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Kotësi
USD 106.70

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 76.21

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Moderne
USD 76.21

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

E përjetshme
USD 76.21

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO