Trnava Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.62

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Misterioze
USD 84.57

Misterioze

12 Trëndafila

E mrekullueshme
USD 104.47

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 74.62

Paç Fat

12 Trëndafila

Mashtrim
USD 74.62

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 104.47

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hare e ardhshme
USD 74.62

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Kotësi
USD 104.47

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 74.62

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Moderne
USD 74.62

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Bukuri e Qëndrueshme
USD 74.62

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

E përjetshme
USD 74.62

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO