Ajdovshçina Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ajdovscina është një qytet i vogël në perëndim të vendit. I njohur për vreshtat dhe verën cilësore, poashtu përmbanë edhe shumë bimë e lule vendase. Karanfilat dhe trëndafilat janë një pamje e zakonshme në kopshtet e qytetit. Drunjtë e pjeshkës dhe fiqve poashtu i japin ngjyra qytetit në pranverë.

Shikim i Shpejtë
USD 78.51

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Përulësi
USD 47.11

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Frymëzim
USD 78.51

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 47.11

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Bukuri Tekanjoze
USD 47.11

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 78.51

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 47.11

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Qejf
USD 78.51

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Fillimi i Miqësisë
USD 65.95

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Luks
USD 47.11

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Besnike
USD 65.95

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Origjinale
USD 65.95

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO