Beltinci Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Vendi i vogël Beltinci është edhe kryeqendra e provincës me të njëtjin emër. Është një zonë pjellore ideale për rritjen e një numri të madhë të bimëve dhe luleve vendase. Në Beltinci mund të gjenden disa lloje trëndafilash së bashku me karanfilat e mëdhenjë dhe ata të vegjël. Margaritarët poashtu janë të preferuar së bashku me tulipanët shumëngjyrësh.
Magjepsje
USD 54.91

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Tërheqje
USD 88.58

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 63.70

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Forcë
USD 63.70

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Jetë e Lumtur
USD 63.70

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Mahnitëse
USD 98.84

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 54.91

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Ndjeshme
USD 54.91

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Hutim
USD 88.58

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 54.91

Shpresë

Gerbera

E butë
USD 76.87

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Përsosmëri
USD 54.91

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 54.91

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Të Përkas Ty
USD 63.70

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Mendime Qiellore
USD 88.58

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 54.91

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Kotësi
USD 76.87

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Besnikëri
USD 76.87

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top