Dërgesa të shpejta të luleve të freskëta në Spanjë. Ne dërgojmë lule me dorë në Madrid dhe 402 qytete, në Spanjë

Pjesa jugore e Spanjës është vendi i disa shfaqjeve më spektakulare të festivaleve të luleve, në tërë vendin. Në Cordoba, Beteja e Luleve si dhe festival i Kryqeve të Majit shtrojnë rrugët dhe vendin përreth me mijëra lule të bukura. Çdo oborr dekorohet për mrekulli me qindra lule, secili më i bukur se tjetri. Në qytetin e vogël të Gironas, mbahet një ndër festivali më elegant i luleve për çdo vit. Në kryeqytetin e vendit, Madrid, trëndafili i bukur gjendet në çdo hap. Kjo lule është simbol kombëtar i dashurisë, pasionit, dhe potencës burrërore. Gjatë festës së vrapimit të buajve, rrugët e qytetit Pamplona mbulohen me lule të kuqe. Karafili ngjyrë vishnje është lulja kombëtare e Spanjës, por spanjollët e adhurojnë karafilin në përgjithësi, pa marrur parasyshë ngjyrën e tij. Të dhurosh një karafil me ngjyrë të kuqe, nga spanjollët konsiderohet si një shenjë e miqësisë.

Buqeta të Popullarizuara në Spanjë

Zgjedh qytetin për ti shfaqur çmimet për këto buqeta:Zgjedh qytetin për ti shfaqur çmimet për këto buqeta


Vdes për ty

Vdes për ty

Trëndafila

Joshje e Gjatë

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Kotësi

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

   
Bukuri e Qëndrueshme

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Pajtim

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Hijeshi e Pjekur

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

   
Urtësi

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Përjetësi

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Bukuri madhështore

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

   
Ndjenja Të Ngrohta

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Lavdi

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Magjepsje

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

   
Pranim

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Kujtime Të Hirshme

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Karakter

Karakter

Trëndafila, gipsofila

   
Magjepsëse

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Bukuri Tekanjoze

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Imagjinatë

Imagjinatë

12 Trëndafila

   

Ofertë Speciale: Përsosmëri

6 trëndafila të bardhë dhe të bukur vijnë në këtë buqetë të këndshme. E përkryer për çdo rast ku preferohen buqeta më të vogla, por posaqërisht adhurohen nga vajzat e reja. Trëndafilat e bardhë simbolizojnë çiltërsinë dhe natyrën e saj të këndshme. Shpesh porositet në Barcelona, Madrid, Sevilla, Valencia, Zaragoza . Kjo buqetë është më se e qëlluar ti dhurohet princeshës tuaj të vogël, për ti treguar se sa e doni. Shtoni një vazo të vogël këtyre trëndafilave të bardhë për të rritur madhështinë e tyre dhe i dhuro në ditëlindjen e saj të ardhshme.
Informacion