Sevilla Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Sevilla është një qytet historik dhe shtëpia e disa kopshteve të bukura me lule. Së bashku me trëndafilat rozë të Valencias, karanfilat e vegjël dhe të mëdhenjë janë ndër lulet më të preferuara në kopshte. Lantanat, zambakët me vija të kuqe dhe lulet e bukura gazania poashtu lulëzojnë në Sevilla.
Vdes për ty
USD 171.68

Vdes për ty

Trëndafila

Joshje e Gjatë
USD 146.01

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Kotësi
USD 146.01

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 104.29

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 112.31

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Seksi
USD 162.05

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 171.68

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Flirtim
USD 104.29

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Pranim Dashurie
USD 104.29

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
E shijshme
USD 146.01

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

E butë
USD 146.01

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Hijeshi e Pjekur
USD 104.29

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 123.55

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Përsosmëri
USD 104.29

Përsosmëri

6 Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 104.29

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 171.68

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Urtësi
USD 104.29

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Shikim i Shpejtë
USD 171.68

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Sevilla. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Sevilla kohët e fundit : -