Valencia Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Valencia ndodhet në Bregun Portokalli e ku pamja e bukur e bënë atë një destinacion të njohur turistik. Së bashku me lulet portokalli mund të shihen edhe lulet rozë të shegëve. Zilet blu spanjolle dhe karanfilat e mëdhenjë e të vegjël janë një pamje e zakonshme në këtë qytet bregdetarë. Valenciaka edhe trëndafila të kuq të cilët lulëzojnë në verë.
Vdes për ty
USD 162.67

Vdes për ty

Trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 98.82

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Joshje e Gjatë
USD 138.35

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 138.35

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 98.82

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Bashkim
USD 138.35

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 106.42

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Unitet
USD 117.07

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Frymëzim
USD 162.67

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 98.82

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 98.82

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Pajtim
USD 162.67

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Strehim
USD 162.67

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 98.82

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Guximtare
USD 162.67

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 162.67

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 98.82

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Bukuri Tekanjoze
USD 98.82

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top