Dërgesa të shpejta të luleve të freskëta në Spanjë. Ne dërgojmë lule me dorë në Madrid dhe 67 qytete, në Spanjë

Pjesa jugore e Spanjës është vendi i disa shfaqjeve më spektakulare të festivaleve të luleve, në tërë vendin. Në Cordoba, Beteja e Luleve si dhe festival i Kryqeve të Majit shtrojnë rrugët dhe vendin përreth me mijëra lule të bukura. Çdo oborr dekorohet për mrekulli me qindra lule, secili më i bukur se tjetri. Në qytetin e vogël të Gironas, mbahet një ndër festivali më elegant i luleve për çdo vit. Në kryeqytetin e vendit, Madrid, trëndafili i bukur gjendet në çdo hap. Kjo lule është simbol kombëtar i dashurisë, pasionit, dhe potencës burrërore. Gjatë festës së vrapimit të buajve, rrugët e qytetit Pamplona mbulohen me lule të kuqe. Karafili ngjyrë vishnje është lulja kombëtare e Spanjës, por spanjollët e adhurojnë karafilin në përgjithësi, pa marrur parasyshë ngjyrën e tij. Të dhurosh një karafil me ngjyrë të kuqe, nga spanjollët konsiderohet si një shenjë e miqësisë.

Buqeta të Popullarizuara në Spanjë


Pranim Dashurie

Pranim Dashurie

Trëndafila

Frymëzim

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Përsosmëri

Përsosmëri

6 Trëndafila

Urime

Urime

Trëndafila dhe orkide

    
Më Duaj Më Tepër

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Buzëqeshëse

Buzëqeshëse

Trëndafila

Mahnitëse

Mahnitëse

Trëndafila

Thellësisht e Dashuruar

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

    
Admirim i Fshehtë

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Mjaft Më Kritikove

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Imagjinatë

Imagjinatë

12 Trëndafila

Dashuri ngurruese

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

    
Nënshtrim

Nënshtrim

24 Trëndafila

Kthjelltësi

Kthjelltësi

8 trëndafila

Ego

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Unitet

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

    

Ofertë Speciale: Përsosmëri

6 trëndafila të bardhë dhe të bukur vijnë në këtë buqetë të këndshme. E përkryer për çdo rast ku preferohen buqeta më të vogla, por posaqërisht adhurohen nga vajzat e reja. Trëndafilat e bardhë simbolizojnë çiltërsinë dhe natyrën e saj të këndshme. Shpesh porositet në Barcelona  Madrid  Sevilla  Valencia  Zaragoza. Kjo buqetë është më se e qëlluar ti dhurohet princeshës tuaj të vogël, për ti treguar se sa e doni. Shtoni një vazo të vogël këtyre trëndafilave të bardhë për të rritur madhështinë e tyre dhe i dhuro në ditëlindjen e saj të ardhshme.
Informacion