Chat with us, powered by LiveChat

Çon Buri Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Chon Buri është një qytet i destinuar turizmit e për këtë arsye këtu ka disa kopshte mahnitëse me lule. Trëndafilat, orkidetë dhe krizantemat rriten kudo së bashku me disa lloje zambakësh. Lotusët dhe gladiolat e verdha rriten në tempujt e qytetit së bashku me margaritarët e verdhë.

Bukuri madhështore
USD 50.12

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Hijeshi e Pjekur
USD 45.11

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Respekt
USD 70.18

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 50.12

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Paç Fat
USD 45.11

Paç Fat

12 Trëndafila

Mbrojtje
USD 50.12

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Besnike
USD 75.18

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Dashuri e Braktisur
USD 75.18

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuria e përgjegjshme
USD 50.12

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 65.16

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 65.16

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Bukuri e Qëndrueshme
USD 70.18

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO