Hat Yai Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Hat Yai, qyteti i katërt më i madh në Tajlandë, shtrihet në jug, afër kufirit me Malajzinë dhe është një vend i mrekullueshëm për të bërë shoping. Lulja e saj simbolike është pema e gjelbërt ebonë, e cila ka origjinën nga Australia dhe ka karakteristikë lulet me ngjyrë livando. Lulet janë shumë të veçanta për popullin Tajlandez dhe ju mund të gjeni shpesh lule të verdha si krizantema, lule margaritar, koreopsis, orkide dhe lulediell që ipen si dhuratë për Budën. Edhe kopshtet janë të popullarizuara ku adeniumi, jasemina, zambakët dhe trëndafilat e çajit mund të shihen të kultivuara në to.
Pranim Dashurie
USD 86.07

Pranim Dashurie

Trëndafila

Joshëse
USD 86.07

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Besnikëri
USD 107.59

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 86.07

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Hutim
USD 112.72

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Martesë e Lumtur
USD 112.72

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuria e përgjegjshme
USD 86.07

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Thashethemëse
USD 194.69

Thashethemëse

72 Trëndafila

Vetmi
USD 107.59

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 86.07

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Joshje Sekrete
USD 91.20

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

E këndshme
USD 107.59

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 86.07

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 112.72

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

E butë
USD 107.59

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 107.59

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

E re
USD 86.07

E re

Zambakë dhe trëndafila

Pritshmëri
USD 86.07

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Hat Yai. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Hat Yai kohët e fundit : -