Mueang Nonthaburi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Mueang Nonthaburi është qyteti i dytë më i madhë në Tajland si dhe shtëpia e disa tempujve historik e kopshteve. Disa nga lulet janë trëndafilat, margaritarët dhe gladiolat e verdha. Lulet e lotusit janë popullore ndër banorët, së bashku me orkidetë dhe jaseminët në formë ylli aromatik.
Pranim Dashurie
USD 87.04

Pranim Dashurie

Trëndafila

Joshëse
USD 87.04

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Pavdekshmëri
USD 87.04

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 113.98

Nënshtrim

24 Trëndafila

Hutim
USD 113.98

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Dashuria e përgjegjshme
USD 87.04

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 196.88

Thashethemëse

72 Trëndafila

Besnike
USD 108.80

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Lavdi
USD 87.04

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Shije e Mirë
USD 113.98

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

E këndshme
USD 108.80

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Martesë e Lumtur
USD 113.98

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E butë
USD 108.80

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Fillimi i Miqësisë
USD 108.80

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

E re
USD 87.04

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.04

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 92.22

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Mendime Qiellore
USD 113.98

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Mueang Nonthaburi. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Mueang Nonthaburi kohët e fundit : -