Samut Prakan Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Samut Prakan ndodhet në afërsi të kreqytetit ku ndodhen edhe shumë lloje lulesh. Trëndafilat e shkretëtirës dhe disa lloje jaseminësh lulëzojnë së bashku me margaritarët dhe zambakët. Lotusët aromatik janë poashtu popullorë së bashku me zambakët e ujit. Në disa kopshte gjenden edhe karanfila të vegjël.
Moderne
USD 85.70

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Pranim Dashurie
USD 85.70

Pranim Dashurie

Trëndafila

Joshëse
USD 85.70

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 85.70

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Hutim
USD 112.22

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Plot Shkëlqim
USD 85.70

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuria e përgjegjshme
USD 85.70

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Thashethemëse
USD 193.84

Thashethemëse

72 Trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 90.80

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 107.12

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Përkryerje
USD 107.12

Përkryerje

24 Trëndafila

Kujdesi Amënor
USD 107.12

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 121.40

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 85.70

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Besnikëri
USD 107.12

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 112.22

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Fisnike
USD 85.70

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

E butë
USD 107.12

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Top