Udon Thani Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Udon Thani mund të mos jetë një zonë e rëndësishme turistike por ka edhe shumë lule në qytet. Orkidetë “vallëzuese” shihen në Udorn Sunshine Nursery që të kënaqin banorët dhe vizitorët. Lule tjera të zakonshme në qytet janë edhe zambakët, orkidetë dhe lotusët. Jasemiët dhe trëndafilat janë ndër lulet tjera që gjenden në Udon Thani.
Dashuri e Shenjtë
USD 112.23

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

E butë
USD 107.13

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Pranim Dashurie
USD 85.71

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 85.71

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Fillimi i Miqësisë
USD 107.13

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Lavdi
USD 85.71

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 85.71

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Fisnikëri
USD 90.81

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Hutim
USD 112.23

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuria e përgjegjshme
USD 85.71

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Thashethemëse
USD 193.86

Thashethemëse

72 Trëndafila

E këndshme
USD 107.13

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri e mrekullueshme
USD 85.71

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 112.23

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Rehati
USD 112.23

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 90.81

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

E butë
USD 107.13

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Kujdesi Amënor
USD 107.13

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Top