Bankiao Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Banqiao është një krahinë në Tajvan dhe qyteti ëshë i dedikuar agrikulturës. Edhe pse fermat janë të zakonshme në Baqiao ka edhe mjaft lule. Trëndafilat e të gjitha llojeve kultivohen me kujdes së bashku me disa lloje zambakësh. Livandot dhe lulet e kumbullës shihen në pranverë. Poashtu mund të shihen edhe lulet rozë të qershive tajvaneze në kohën e nxehtë.
Unitet
USD 117.10

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Mirënjohje
USD 107.21

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Përjetësi
USD 150.09

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Ego
USD 107.21

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 163.28

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 117.10

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 107.21

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Rini
USD 107.21

Rini

Trëndafila dhe karafila

Magjepsëse
USD 163.28

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 150.09

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 107.21

Pranim Dashurie

Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 107.21

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Krenare
USD 107.21

Krenare

12 Trëndafila

Puthje
USD 150.09

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Paç Fat
USD 107.21

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 107.21

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Shpërblim Për Mirësi
USD 192.97

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 107.21

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Bankiao. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Bankiao kohët e fundit : -