Taiçung Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Edhe pse Taichung është një qytet industial ka shumë kopshte me lule. Në kopshtet botanike mund të gjenden mbi 800 bimë dhe lule. Në këto kopshte gjenden zambakë, orkide dhe dardha. Jargavanët persian e mbushin ajrin me aromën e tyre e këtu mund të gjenden edhe lule të bukura të kaktuseve.
Përjetësi
USD 149.65

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Ego
USD 106.89

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Shpresë
USD 106.89

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 149.65

Përkryerje

24 Trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 106.89

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Puthje
USD 149.65

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 106.89

Entuziaste

Trëndafila

E re
USD 106.89

E re

Zambakë dhe trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 106.89

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 162.80

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Lavdi
USD 106.89

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Urime
USD 149.65

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 106.89

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 162.80

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Paç Fat
USD 106.89

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 106.89

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Paqe
USD 106.89

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Shpërblim Për Mirësi
USD 192.40

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Taiçung. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Taiçung kohët e fundit : -