Taipei Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Taipei është kryeqyteti i Tajvanit. Ky qytet është edhe shtëpia e kopshteve botanike. Këtu vizitorët mund të shetisin përmes arredimeve të shumta me lule vendase dhe të importuara. Disa nga lulet vendase janë zambakët e ujit dhe orkidetë. Degët e qershive në Tajvan janë kudo në rrugë dhe i mbushin ato në ngjyrë rozë kur lulëzojnë në pranverë.
Përkryerje
USD 153.25

Përkryerje

24 Trëndafila

Përjetësi
USD 153.25

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Jetë e Lumtur
USD 119.57

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Ego
USD 109.47

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 109.47

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Frymëzim
USD 166.72

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 109.47

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Joshje
USD 119.57

Joshje

12 Trëndafila

Pranim Dashurie
USD 109.47

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 153.25

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Gjithnjë besnike
USD 119.57

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Bukuri e Ndjeshme
USD 109.47

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Misterioze
USD 119.57

Misterioze

12 Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 166.72

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuria e Gruas
USD 109.47

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 166.72

Vdes për ty

Trëndafila

Paç Fat
USD 109.47

Paç Fat

12 Trëndafila

Dashuri e Ftohtë
USD 109.47

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Taipei. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Taipei kohët e fundit : -