Chat with us, powered by LiveChat

Ajny Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ayny është një qytet historik dhe agrikulturor si dhe shtëpia e disa luleve vendase. Disa nga lulet që rriten këtu janë lulekuqet dhe trëndafilat. Tulipanët poashtu rriten në kopshte gjatë pranverës. Poashtu mund të gjenden edhe poinsetia duke u rritur në Ayny në muajt e ftohtë.

Paqe
USD 100.40

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Humor
USD 71.72

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Dashuri e mrekullueshme
USD 100.40

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 93.23

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

E dhimbsur
USD 73.03

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Magjepsëse
USD 93.23

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 100.40

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Unitet
USD 71.72

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Qejf
USD 107.58

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 100.40

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Kotësi
USD 93.23

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Entuziaste
USD 100.40

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO