Kŭlob Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Paqe
USD 72.77

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Humor
USD 94.59

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Seksi
USD 138.25

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 72.77

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Qejf
USD 130.98

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Admirim i Fshehtë
USD 130.98

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 72.77

Entuziaste

Trëndafila

Besnikëri
USD 101.87

Besnikëri

24 Trëndafila

Pritshmëri
USD 72.77

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 90.96

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 130.98

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Fillimi i Miqësisë
USD 101.87

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO